Vercinge Forum
https://i.servimg.com/u/f69/14/79/20/78/8cauba11.gif
Vercinge Forum
https://i.servimg.com/u/f69/14/79/20/78/8cauba11.gif
Vercinge Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vercinge Forum

En Güncel Bilgi ve Paylaşım Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Polat : Golcümüz Bu Hafta Geliyor...

YazarMesaj
тι¢ℓσ¢αя∂
Site SahibiAdmin
Site SahibiAdmin
тι¢ℓσ¢αя∂

Polat : Golcümüz Bu Hafta Geliyor... Empty
MesajKonu: Polat : Golcümüz Bu Hafta Geliyor...   Polat : Golcümüz Bu Hafta Geliyor... EmptySalı Ocak 19, 2010 9:00 pm

Galatasaraylı Yönetici Ve İşadamları Derneği’nin (GSYİAD) dün gece yapılan başkanlık seçimine Başkan Adnan Polat’ın açıklamaları damga vurdu. Cim Bom’un patronu, santrfor transferine açıklık getirdi. Polat, “Yeni santrforumuz bu hafta içerisinde Türkiye’ye gelerek, takıma katılacak” dedi. Büyük gelir beklenen Riva projesiyle ilgili de konuşan Polat, “Burada ilk kez müjdeyi veriyorum. Riva’nın tapusunu bugün ya da yarın alacağız. 170 bin metrekarelik ormana Selahattin Beyazıt’ın ismini vereceğiz. Yine 8 bin metrekarelik ilköğretim okulunu Galatasaray Eğitim Vakfı’na bağışlamak için Milli Eğitim Bakanlığı’na başvurduk” diye konuştu. Polat, Riva’da oluşturulacak yeni sokaklara ise Çanakkale Savaşı’nda şehit düşen Galatasaray Lisesi öğrencilerinin isimlerinin verileceğini aktararak, projeden minimum 750 milyon dolar beklediklerini ifade etti. Tek aday olarak seçime giren İsmail Sarıkaya tekrar başkan seçildi.

Aranan golcü McCarthy mi?

Futbol şubesi sorumlusu 2 yönetici birkaç golcü oyuncu ile birden görüşerek, ekonomik ve kariyer açısından en uygun oyuncuyu sarı kırmızılı renklere katmak amacında. Bu yüzden Haldun Üstünel'in son olarak, Blackburn'un 32 yaşındaki golcüsü Benni McCarthy ile de görüştüğü öğrenildi. 4 yıldır İngiltere Premier Lig'de Blackburn Rovers Kulübü'nde forma giyen Güney Afrikalı oyuncunun sözleşmesinin bu sezon sona erecek olması, bu transferin gerçekleşme şansını artırıyor. Bu sezon ligde 14 maçta 1 gol atabilen Benni Mc Carthy ile yapılan ilk görüşmelerin olumlu olduğu ve sarı kırmızılı kulüpte top oynamaya yeşil ışık yaktığı öğrenildi.

Haldun Üstünel'in Benni Mc Carthy'nin yanı sıra Aston Villa'nın golcüsü John Carew ve Everton'da kiralık olarak oynayan Manchester City'nin yıldızı Jo Alves'in transferi için de görüşmeleri sürdürdüğü, ancak bu iki oyuncunun transfer maliyetlerinin bir hayli yüksek olması nedeniyle Benni Mc Carthy'nin transferinin gerçekleşme şansının öne çıktığı belirtildi.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adnan Polat: Hedefimiz Beş Kupa
» Adnan Polat: Bütün Kupalara Talibiz